KONST / Litografier / Färglitografi 10941400
*
nr 1094 1400
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), 1979, Skeppsholmen, 30/360, motivet: 34x46
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 mars 2017
kl 18:52:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 21:01:51
1
200 kr
5/3 11:56:52
2
150 kr
5/3 11:56:52
1
200 kr (Budbetjänt)
5/3 11:57:08
2
250 kr
6/3 10:23:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skeppsholmen stockholm stockholmiana stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
nr 1094 1400
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), 1979, Skeppsholmen, 30/360, motivet: 34x46
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 mars 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 21:01:51 | 1 | 200 kr |
5/3 11:56:52 | 2 | 150 kr |
5/3 11:56:52 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
5/3 11:57:08 | 2 | 250 kr |
6/3 10:23:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skeppsholmen stockholm stockholmiana stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08